Главная  - Маркетинг  - Книги  - Словник ключових термінів з дисципліни «Маркетинг» - Гребньов М.Г
Словник ключових термінів з дисципліни «Маркетинг» - Гребньов М.Г
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

Клуб-склади або клуб оптовиків

 — підприємство роздрібної торгівлі за низькими цінами, яке торгує обмеженою номенклатурою марочних бакалійних товарів, електропобутовими приладами, одягом та іншими товарами, надаючи істотну знижку членам таких клубів, тому що вони платять щорічні членські внески.

Ключові чинники успіху

 — сильні й слабкі сторони організації, які якнайбільше впливають на успіх організації. Їх визначають, порівнюючи з конкурентами.

Командна торгівля

 — залучення фахівців з торгівлі, маркетингу, інжинірингу, фінансів, технічного супроводу і навіть менеджерів вищої ланки до обслуговування великих і складних замовлень.

Комбіновані маркетингові системи

 — багатоканальні системи розподілу, коли яка-небудь фірма формує два або більше канали розподілу, щоб охопити два або більше сегмента ринку. При цьому, для того щоб доставити товари фірми споживачеві, використовують безліч прямих і непрямих підходів.

Комерціалізація

 — освоєння серійного виробництва і випуск нового товару на ринок.

Комерційні інтерактивні служби

 — компанії, що надають своїм передплатникам за певну місячну плату інформацію, розваги, можливість купівлі та інші маркетингові послуги в режимі реального часу. При цьому компанії підключаються до Iнтернет через власні комп’ютерні мережі і комп’ютери, тим самим забезпечуючи більш високий рівень секретності інформації, що передається.

Комівояжер

 — роз’їзний агент торговельної фірми, який пропонує покупцям товари за наявними у нього зразками, каталогами і т. п.

Компанії з організації товароруху

 — компанії, що надають складські, транспортні або інші послуги та допомагають складувати і переміщувати товари від виробника до споживача.

Компанія, орієнтована на конкурентів,

 — компанія, дії якої в основному визначаються діями і реакцією конкурентів. Вона переважно спостерігає за діями конкурентів, їхніми частками ринків і намагається знайти стратегії для протидії конкурентам.

Компанія, орієнтована на ринок,

 — компанія, що спостерігає як за покупцями, так і за конкурентами, приділяючи їм однакову увагу під час розроблення власних маркетингових стратегій.

Компанія, орієнтована на споживача,

 — компанія, яка під час розроблення маркетингової стратегії орієнтується на активне формування і розвиток споживацьких потреб і пропонує своїм цільовим споживачам найвищу споживчу якість.

Компанія, що обслуговує ринкову нішу,

 — компанія галузі, що обслуговує невеликі сегменти, на які інші компанії не звертають уваги або ігнорують. 
Главная
Бухгалтерский учет, аудит
Экономика
История
Культурология
Маркетинг
Менеджмент
Налоги
Политэкономия
Право
Страхование
Финансы
Прочие дисциплины
Карта сайта
Правила користування
Продажа баннеров УБС