Главная  - Маркетинг  - Книги  - Експертиза товарів - Коломієць Т.М.
Експертиза товарів - Коломієць Т.М.
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

Манілуляційні знаки

Маніпуляційні знаки - знаки, призначені для інформації про способи поводження з товарами. До цього часу маніпуляційні знаки вважалися покажчиками способів поводження з вантажами і наносилися в основному на транспортну тару. їх символіка, найменування, призначення регламентуються ГОСТ 14192-77 "Маркування вантажів".

Маніпуляційні знаки наносяться на кожне вантажне місце в лівому верхньому кутку на двох сусідніх стінках тари. Як правило,

маніпуляційні знаки повинні бути чорного кольору, але допускається нанесення знаків "Крихке. Обережно" та "Тропічне пакування" -червоного кольору, "Вантаж, що швидко псується " - блакитним кольором на світлому фоні.

Маркування експортних вантажів необхідно наносити латинським шрифтом, або за погодженням з клієнтом, на мові, яка вказується ним у документації. Крім того в додатку англійською та німецькою мовами наводити найбільш вживані скорочення, які використовуються у комерційній практиці.

Проте останнім часом маніпуляційні знаки з'явилися і на споживчій упаковці. Так, знак "Відчиняти тут" можна побачити на коробках із молоком, пральними порошками та ін. Все це свідчить про розширення сфери застосування маніпуляційних знаків. 
Главная
Бухгалтерский учет, аудит
Экономика
История
Культурология
Маркетинг
Менеджмент
Налоги
Политэкономия
Право
Страхование
Финансы
Прочие дисциплины
Карта сайта
Правила користування
Портал учебной литературы онлайн