Главная
Загальна психологія - Максименко С.Д.
<< Содержание < Предыдущая Следующая >

ПЕРЕДМОВА

Створюючи цей посібник, автори прагнули дещо по-новому виокремити структурні блоки теоретичного матеріалу, що сприятиме кращому формуванню у студентів поглибленого розуміння логічного змісту курсу загальної психології. Важливим доповненням до самостійної роботи над засвоєнням навчального матеріалу є запропонована модель поетапного розкриття істотних ознак і характеристик психічних явищ, яка містить визначення ключових категорій і понять, формалізовану структуру змісту теми, питання проблемного характеру для самостійної роботи, альтернативно-тестові завдання для самоконтролю, завдання та проблемні ситуації для аналізу психологічних явищ і процесів.

Фактичний зміст окремих завдань, що ввійшли до процедурного блоку, виходить за межі поданої у виданні інформації, що спонукатиме студента до творчого пошуку, розвитку психологічної допитливості. До кожного розділу подано список використаної та рекомендованої літератури для самостійної роботи студентів, які виявлять інтерес до певних проблем психології.

Навчальний посібник написаний колективом авторів: розділи 1– 4, 6 (7 і 8 спільно з Т. В. Василишиною), 9, 10, 12, 15–19 — С. Д. Максименко, 5, 11, 13, 14 — В. О. Соловієнко. 
Главная
Бухгалтерский учет, аудит
Экономика
История
Культурология
Маркетинг
Менеджмент
Налоги
Политэкономия
Право
Страхование
Финансы
Прочие дисциплины
Карта сайта
Studentu5.com : безкоштовні оригінальні реферати, авторські курсові, дипломні
Правила користування